O nás

Jsme rodinná slovenská firma, která dělá svou práci s láskou a snaží se o co nejlepší kvalitu a spokojenost zákazníků. Náš e-shop Peneloppe vznikl v roce 2019, kdy jsme se věnovali pouze prodeji profesionální dekorativní kosmetiky světové kvality jako jediní, kteří na slovenský trh přivezli Jolie Beauty z Velké Británie a SKINDINAVIA - světově nejuznávanější značku fixačních sprejů na make-up z USA.

Rok 2020, který se psal ve znamení pandemie, nás přivedl k velkým změnám. Začali jsme se věnovat publikační činnosti. Naší první knihou je úspěšná dětská vzpomínková kniha Z lásky se zrodilo, kterou napsala zakladatelka našeho e-shopu Peneloppe.sk, zpěvačka a spisovatelka ROuMY Kiššová. V roce 2021 k ní přibyla edukativní kniha pro děti Osobnosti v rýmech (Od Tutanchamona po Štefánika) a přidali jsme také debutové CD album samotné ROuMY, Černobílý svět. Společnost má mnoho dalších plánů a projektů v přípravě, takže se rozhodně vyplatí sledovat sociální sítě, aby vám nic neuniklo.
 

Proč PENELOPPE?

Jméno Peneloppe je inspirováno symbolem krásy, věrnosti muži a především symbolem obrovské síly, kterou v sobě musela najít spartská princezna Penelope ze starořecké mytologie, když vychovávala svého syna bez muže Odyssea. Byl nucen odejít do trojské války a Penelope na něj věrně čekala dlouhých 20 let. Peneloppe je e-shop zaměřený především na ženy, kterým má logo poškozených křídel připomínat jejich ušlechtilost a nesmírnou sílu, kterou v sobě skrývají i v těžkých chvílích.

 

Zpět do obchodu