Velký Memory Box pro vzpomínkovou knížku Z lásky se zrodilo...

Unikátní Velký Memory Box z březového dřeva pro odkládání vzpomínkových předmětů z těhotenství a prvních let děťátka.
S věkem s gravírem loga knihy Z lásky se zrodilo..., která sedí dovnitř boxu jako ulitá. V boxu je prostor i na další knížku pro sourozence, nebo jinou vzpomínkovou knihu či fotoalbum do velikosti A4.

Rozměry Vzpomínkového Boxu: 41 x 35,1 x 7,4 cm (Š x H x V)

Uvedená cena platí pro samostatný Memory Box bez knihy a bez dětských věciček uvnitř.

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem (3 ks)
Kód: B15001
590 Kč
Kategorie: Naše knížky
Memory box Z lasky 2
Pouze box

Velký dřevěný vzpomínkový box je doplňkem ke vzpomínkové knížce Z lásky se zrodilo. Do Memory boxu si můžete odkládat vzpomínkové předměty z těhotenství a prvních let děťátka jako jsou například pozitivní těhotenský test, těhotenská knížka, náramek z porodnice, oblíbený dudlík a mojkáček, první botičky, či první oblečení miminka, abyste si uměli připomenout první momenty. 

Box má zásuvné otevírací víko s gravírem loga knihy Z lásky se zrodilo. Zasouvá se do drážky z pravé strany Memroy boxu. Uvnitř vzpomínkové krabičky jsou dřevěné příčky, které oddělují jednotlivá oddělení.

Největší oddělení je pro uložení knížky pro miminko - Z lásky se zrodilo ve formátu větším než A4 horizontálně. Vnitřní výška Memory boxu je přibližně 6 cm, takže do jednoho boxu se vám vejdou až dvě vzpomínkové knihy Z lásky se zrodilo, nebo vzpomínková kniha a fotoalbum do tloušťky naší vzpomínkové knihy i těhotenská knížka.

Vedle něj se z pravé strany nachází přihrádka na těhotenský test, která je široká přibližně 5 cm. Dle svého gusta si můžete to této přihrádky vložit výstelku pod těhotenský test jako například dřevitou vlnu, okrasnou stuhu či textilii nebo dětskou bavlněnou plenu. I v případě našeho Memory boxu platí, že kreativitě se meze nekladou.

Pod oddělením na těhotenský test se ve vzpomínkové krabičce na těhotenství a první roky miminka nachází stejně široká složka na oblíbený dudlík či náramek z porodnice.

Pod největší přihrádkou na vzpomínkovou knížku pro miminko se nacházejí 3 stejně široká oddělení (přibližně 10,5 x 9,5 cm), která jsou určena k odložení dětského oblečení, čepice, prvních botiček nebo oblíbených mojkáčků. V případě, že si chcete odkládat i mléčné zoubky dítěte na této složce, se vejde i menší krabička na mléčné zoubky. (Potřebné koupit samostatně z nabídky na trhu, krabička na mléčné zoubky není součástí Memory boxu).

 

Výhodou Memory boxu je, že víko z březového dřeva je odnímatelné a vhodné pro gravírování. Dodatečně si budete moci ve specializovaných prodejnách vygravírovat jméno a údaje k narození vašeho miminka. Na našem e-shopu však tuto možnost zatím nenabízíme.

 

Náš Velký Memory Box ke vzpomínkové knize Z lásky se zrodilo se dá darovat i jako dárek k narození děťátka spolu s knížkou jako dárkový box k narození miminka. Dřevěnou krabičku v tomto případě využijete jako dárkovou krabičku k narození děťátka (místo dárkového koše k narození miminka) dovnitř boxu spolu s knihou vložíte předměty, které jste koupili k narození děťátka jako například látkové vzorované pleny, chrastítka, kousátka řetízky na dudlíky, či stužky na kočárek (tyto předměty na našem e-shopu zatím nenajdete je třeba koupit je zvlášť). Takto vyplněný dřevěný box je vhodný jako dárek k narození miminka nebo jako dárek těhotné kamarádce na baby shower oslavě a později ho maminka bude moci využít jako Memory box k odkládání těch nejcennějších vzpomínek.

Rozměry Vzpomínkového Boxu: 41 x 35,1 x 7,4 cm (Š x H x V)

UPOZORNĚNÍ: Box je vyroben z přírodního materiálu - březové dřevo a proto je každý box unikátní svojí kresbou i odstínem. Box se z tohoto důvodu může mírně lišit od produktové fotografie na e-shopu.

Uvedená cena platí pro samostatný Memory Box bez knihy, bez dětských věciček uvnitř a bez krabičky na mléčné zoubky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu